• 23.04.2017 15:13

23. dubna 2017

*Novéna k Božímu milosrdenství  - začala na Velký pátek a končí v sobotu před 2. nedělí velikonoční – ta je pak vlastním svátkem Božího milosrdenství. Podněty k rozjímání naleznete u sloupu. Dále viz např. www.vojtechkodet.cz  (je na farním webu).
    *Rozloučení s +paní Vlastou Čtvrtečkovou ze Sněžného bude ve farním kostele na Novém Hrádku v pondělí 24. dubna od 14 hod.
    *Děti doprovodí mešní liturgii v úterý 25. dubna.
    *Poslední dubnový týden bude v naší farnosti působit R.D. Jan Czarny.
    *70. narozeniny R.D. Jana Czarny - setkání s o. Janem proběhne v neděli 23. dubna odpoledne od 16:00 v Rokoli.
    *Pouť za nová duchovní povolání bude v Rokoli na poslední sobotu, tedy 29. dubna. Mše sv. začíná v 9. 30 hod.
    *PODĚKOVÁNÍ  patří vám všem, kdo v naší farnosti nezištně pomáháte s různými pracemi a službami.
    *ADORACE  svátostného Pána Ježíše přítomného v Eucharistii je každý pátek a na první neděli v měsíci – vždy na závěr mše svaté.

• 16.04.2017 12:45

Slavnost ZMRTVÝCHVSTÁNÍ PÁNĚ, 16. dubna

*Emeritní papež Benedikt XVI. slaví dnes 90. narozeniny. Pamatujme s vděkem a modlitbou!
    *Novéna k Božímu milosrdenství  - začala na Velký pátek a skončí v sobotu před 2. nedělí velikonoční – ta je pak vlastním svátkem Božího milosrdenství. Podněty k rozjímání naleznete u sloupu. Dále viz např. www.vojtechkodet.cz  (je na farním webu).
    *Sbírka na podporu oslav 100. výročí Fatimy  z minulé neděle vynesla v naší farnosti celkem 4.010 Kč (Borová 200, Sněžné 800, Nový Hrádek 3.010 Kč). Děkujeme vám!
    *Děti doprovodí mešní liturgii v úterý 18. dubna.
    *“FATIMSKÝ DEN“ - pátek 21. dubna 2017 od 17 hod. ve farním kostele na Novém Hrádku. Jedná se o tematické duchovní pásmo ke 100. výročí zjevení ve Fatimě. Po skončení navazuje mše sv. od 18 hod.
    *70. narozeniny R.D. Jana Czarnyho  - setkání s o. Janem proběhne v neděli 23. dubna odpoledne v Rokoli.
    *PODĚKOVÁNÍ  patří všem, kdo jste pomáhali s přípravou na slavení Velikonoc a účastnili se obřadů. Odplať vám sám dobrý Bůh!