• 24.02.2018 23:25

2. NEDĚLE POSTNÍ, 25. února

*SVATOPETRSKÝ HALÉŘ  Sbírka  proběhne jako obvykle na poslední únorovou neděli – 25. února. Všechny prostředky takto získané budou použity k zmírnění nouze potřebných všude ve světě. O jejich rozdělení rozhodne papež František.

* NIKODÉMOVA NOC je adorace svátostného Pána v Nejsvětější Svátosti oltářní v usebraném tichu a temnotě. Více naleznete na vývěsce, farním webu a také https://www.nikodemovanoc.cz/
    Na Novém Hrádku se k tiché adoraci sejdeme ve čtvrtek 1. března od 19.00 hod.

* 2. březen je první pátek v měsíci. Příležitost ke svátosti smíření bude proto již od 17.15 hod.
    Po mši svaté společná pobožnost Křížové cesty. Prosíme zájemce (dospělé - mládež - děti), aby se domluvili, kdo pobožnost připraví. Děkujeme za ochotu.

*3. neděle postní (4. března)   je první nedělí v měsíci. Na závěr mše sv. bude na Novém Hrádku adorace Nejsvětější Svátosti oltářní.

*STUDENTSKÝ VELEHRAD  –  celostátní setkání vysokoškoláků s mottem  Je to  na tobě - bude ve dnech 19. – 22. dubna 2018 (čtvrtek – neděle) na Velehradě. Podrobnosti na plakátu ve vývěsce a na internetových stránkách studentskyvelehrad.cz  (zde je možné se přihlásit).

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
    Nový Hrádek: první neděli v měsíci na závěr mše sv.; průběžně při Nikodémově noci.
    *Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

*PODĚKOVÁNÍ   patří všem našim farníkům, kteří nezištně a obětavě zastávají v našich farnostech a obcích různé práce a služby. Pán vám odplať!

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎

• 18.02.2018 22:12

1. NEDĚLE POSTNÍ, 18. února

* Popelec bude v naší farnosti udílen i na 1. neděli postní na Novém Hrádku
    a na Borové, ve Sněžném již odpoledne v sobotu 17. února (mše sv. v 16.30).

* NIKODÉMOVA NOC je adorace svátostného Pána v Nejsvětější Svátosti oltářní v usebraném tichu a temnotě. Více na vývěsce, farním webu a také https://www.nikodemovanoc.cz/

K první (půlhodinové) adoraci zveme všechny ve středu 21. února od 19.00 hod.

*23. únor – Den modliteb a postu  Papež František vyhlásil pátek 23. únor 2018 mimořádným dnem modliteb a postu. Více zde: https://www.bihk.cz/aktuality/zpravy/4498-apostolat-modlitby---brezen.html

*Změna pořadu bohoslužeb na Novém Hrádku ve všední den:
    V týdnu budou mše svaté v úterý jako dosud a v pátek místo ve čtvrtek. Začátek beze změny (v 18.00 hod.).

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
    Nový Hrádek:  první neděli v měsíci na závěr mše svaté.
    *Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎