• 12.02.2018 13:09

6. NEDĚLE V MEZIDOBÍ, 11. února

*POPELEČNÍ STŘEDA je letos 14. února a začíná jí 40-denní doba svatopostní.

Je dnem přísného postu, při mši svaté se světí popel (po promluvě) a věřící jsou jím označováni.
    Popelec bude v naší farnosti udílen na Popelení středu;  na 1. neděli postní (18. února) na N. Hrádku a na Borové, ve Sněžném odpoledne v sobotu 17. února.

*POSTNIČKY     I pro letošek jsou připraveny postničky – krabičky,do kterých můžete ukládat penízky za dobrovolně si odepřené dobroty (lízátko, čokoláda, pivečko… ☺). Čekají na vás vzadu u sloupu. Po skončení doby postní doneste postničky zpátky do kostela, výtěžek pošleme na papežské misijní dílo.

*Změna pořadu bohoslužeb na Novém Hrádku ve všední den:
    V týdnu budou mše svaté v úterý jako dosud a v pátek místo ve čtvrtek. Začátek beze změny (v 18.00 hod.).

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
    Nový Hrádek: každý první pátek a první neděli v měsíci na závěr mše svaté.
    *Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

*PODĚKOVÁNÍ   patří všem našim farníkům, kteří nezištně a obětavě zastávají v našich farnostech a obcích různé práce a služby. Pán vám odplať!

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎

• 05.02.2018 08:39

5. NEDĚLE V MEZIDOBÍ, 4. února

*Jednání Rady farnosti  se uskuteční ve čtvrtek 8. února v 19.00 hod.
    *Setkání předškolních dětí  bude v pátek 9. února od 16.30 u Vondřejcových.

*Přehled pastoračních aktivit v diecézi HK 2018
    Nepřehlédněte nabídku duchovních programů v naší diecézi pro tento rok – je zaměřena na různé skupiny věřících podle věku, laiky i kleriky, pro rodiny i širší společenství v rámci farností, vikariátů i celé diecéze.
    Leták naleznete na obvyklém místě u sloupu pod kůrem.

*Pořad bohoslužeb v sobotu a v neděli:
    na Novém Hrádku v neděli začíná mše sv. v 8.30 hod., na Borové a ve Sněžném střídavě podle aktuálního rozpisu; sobota večer: zimní čas 16.30 hod., letní čas 18.00 hod.; neděle pravidelně v 10. 30 hod.
    Všední dny: Nový Hrádek v úterý, čtvrtek a na první pátek v měsíci v 18.00 hod., na první pátek a neděli na závěr mše sv. adorace Nejsvětější Svátosti oltářní.

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
    Nový Hrádek: každý první čtvrtek a první neděli v měsíci na závěr mše svaté.
    *Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎