• 13.01.2018 20:59

2. NEDĚLE V MEZIDOBÍ , 14. ledna

*TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA se v naší farnosti uskutečnila v sobotu 6. ledna 2018.
    Dle dosud spočtených kasiček: Nový Hrádek 38.923 Kč; Sněžné 6.410 kč). Všem dospělým za přípravu celé akce a doprovázení i malým koledníčkům děkujeme. Získané prostředky kéž pomohou všem potřebným!

*TÝDEN MODLITEB ZA JEDNOTU KŘESŤANŮ  proběhne i letos jako každoročně ve dnech 18. – 25. ledna. 18. leden - den Památky Panny Marie, Matky jednoty křesťanů, 25. leden – Svátek Obrácení svatého Pavla, apoštola. Mše sv. na daný úmysl bude v naší farnosti sloužena v úterý 23. ledna. Pamatujme také v osobní modlitbě!

*Pořad bohoslužeb:
     v sobotu a v neděli se vrací k původnímu pořádku:
    na Novém Hrádku v neděli začíná mše sv. v 8.30 hod., na Borové a ve Sněžném střídavě podle aktuálního rozpisu; sobota večer (zimní čas v 16.30, letní čas v 18.00 hod.), neděle v 10. 30 hod.
    Všední dny: Nový Hrádek v úterý, čtvrtek a na první pátek v měsíci v 18.00 hod., na první pátek a neděli na závěr mše sv. adorace NSO.

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
    Nový Hrádek: každý první čtvrtek a první neděli v měsíci na závěr mše svaté.
    *Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

*PODĚKOVÁNÍ   patří všem našim farníkům, kteří nezištně a obětavě zastávají v našich farnostech a obcích různé práce a služby. Pán vám odplať!

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎

• 06.01.2018 21:16

Svátek K Ř T U P Á N Ě , 7. ledna 2018

*TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA  proběhla v naší farnosti v sobotu 6. ledna. Všem, kteří ji připravili a děti doprovázeli - na Novém Hrádku, na Borové a ve Sněžném - patří veliký dík. Děkujeme také všem malým koledníkům, kteří se na tříkrálovou pouť vydali.

*Svátkem Křtu Páně končí doba vánoční.  V pondělí 8. ledna začíná liturgické mezidobí, které před začátkem doby postní končí v úterý 13. února - Popeleční středa je tedy letos 14. února.

Při mši svaté se první čtení a responsoriální žalm berou z 2. ročního cyklu feriálního lekcionáře, nedělní čtení je z cyklu B.

*Pořad bohoslužeb:

v sobotu a v neděli se vrací k původnímu pořádku: Nový Hrádek v neděli začíná mše sv. v 8.30 hod., na Borové a ve Sněžném střídavě podle aktuálního rozpisu; sobota večer (zimní čas v 16.30, letní čas v 18.00 hod.), neděle v 10. 30 hod.

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
    Nový Hrádek: každý první pátek a první neděli v měsíci na závěr mše svaté.
    *Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

*PODĚKOVÁNÍ   patří všem našim farníkům, kteří nezištně a obětavě zastávají v naší farnosti a obcích různé práce a služby. Pán vám odplať!

⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎