• 23.12.2017 16:00

V Á N O C E 2 0 1 7

*Žehnání vína  patří ke dni svátku sv. Jana evangelisty, 27. prosince. Věřící si mohou donést víno, které bude požehnáno na závěr mše svaté (Nový Hrádek v 8.30 hod.).

*V Betlémě není místo“  – farní divadlo mládeže – Rokole, v domě u sester, středa 27. prosince od 17 hod.

*Mše sv. „za nejmenší“ bude sloužena na Novém Hrádku ve čtvrtek 28. prosince od 18 hod., v den svátku sv. Mláďátek, mučedníků. Chceme tím vyjádřit svou podporu nenarozenému životu a úctu k životu vůbec, který trvá od okamžiku početí až do přirozeného skonu na konci života každého člověka.

*Pouť za nová duchovní povolání  bude v Rokoli na poslední sobotu v měsíci, 30. prosince.  V 8.45 hod. společná modlitba růžence, 9.30 mše sv., následuje Adorace, na závěr koledy.

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
    Nový Hrádek: každý první čtvrtek a první neděli v měsíci na závěr mše svaté.
    Slavoňov: vždy první pátek v měsíci na závěr mše svaté.
    *Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

*PODĚKOVÁNÍ   patří všem našim farníkům, kteří nezištně a obětavě zastávají v našich farnostech a obcích různé práce a služby. Pán vám odplať!

• 16.12.2017 23:12

17. PROSINCE 2017, 3. NEDĚLE ADVENTNÍ

*Mše sv. na Borové v sobotu 16. prosince začíná mimořádně již v 15.00 hod!

*Betlém ze školky  přinesou děti - jako každoročně - do kostela sv. apoštolů Petr a Pavla na Novém Hrádku ve čtvrtek 21. prosince v 9.15 hod. Přivítejme je v hojném počtu!!☺
    *4. neděle adventní připadá letos na 24. prosinec. Dopolední pořad bohoslužeb bude jako jindy v neděli (8.15 Slavoňov, 9.45 nový Hrádek). Půlnoční mše svatá začíná ve Slavoňově ve 22.00 hod., na Novém Hrádku o půlnoci.
    Odpolední  ´Zpívání u Betléma´ letos nebude.
     *“V Betlémě není místo“ – farní divadlo mládeže – Rokole, v domě u sester, středa 27. prosince od 17 hod.

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
    Nový Hrádek: každý první čtvrtek a první neděli v měsíci na závěr mše svaté.
    Slavoňov: vždy první pátek v měsíci na závěr mše svaté.
    *Modlitba Růžence společně 30 minut vždy přede mší svatou.

*PODĚKOVÁNÍ   patří všem našim farníkům, kteří nezištně a obětavě zastávají v našich farnostech a obcích různé práce a služby. Pán vám odplať!
    ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎ ⁎

*Mše sv. na Borové v sobotu 16. prosince začíná mimořádně již v 15.00 hod!

*Betlém ze školky  přinesou děti - jako každoročně - do kostela sv. apoštolů Petr a Pavla na Novém Hrádku ve čtvrtek 21. prosince v 9.15 hod. Přivítejme je v hojném počtu!!
    *4. neděle adventní připadá letos na 24. prosinec. Dopolední pořad bohoslužeb bude jako jindy v neděli (8.15 Slavoňov, 9.45 nový Hrádek). Půlnoční mše svatá začíná ve Slavoňově ve 22.00 hod., na Novém Hrádku o půlnoci.
    Odpolední  ´Zpívání u Betléma´ letos nebude.

*V Betlémě není místo“ – farní divadlo mládeže – Rokole, v domě u sester, středa 27. prosince od 17 hod.

*ADORACE  PŘED  NEJSVĚTĚJŠÍ  SVÁTOSTÍ  OLTÁŘNÍ:
    Nový Hrádek: každý první čtvrtek a první neděli v měsíci na závěr mše svaté.
    Slavoňov: vždy první pátek v měsíci na závěr mše svaté.